جشن خودکفایی پنج هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار شد

جشن خودکفایی پنج هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار شد
اسفند 20, 1399
1218 بازدید

جشن خودکفایی پنج هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در جشن خودکفایی پنج هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی با تبریک میلاد امیرالمومنین علی (ع) گفت: همزمان با این روز با سعادت، پویش «ایران مهربان» با هدف حمایت از ایتام […]

جشن خودکفایی پنج هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در جشن خودکفایی پنج هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی با تبریک میلاد امیرالمومنین علی (ع) گفت: همزمان با این روز با سعادت، پویش «ایران مهربان» با هدف حمایت از ایتام نیازمند در سراسر کشور آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه نیازمندان ولی نعمتان ما هستند، ادامه داد: شأن و فلسفه وجودی کمیته امداد خدمت توأم با کرامت به این خانواده‌هاست و در این زمینه اجازه نداریم منتی بر شخصی وارد کنیم.
رئیس کمیته امداد از ایجاد ۲۱۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان از ابتدای سال جاری خبر داد و تاکید کرد: کارهای بزرگی در حوزه اشتغال خانواده‌های تحت حمایت انجام شده و از مسئولان کمیته امداد آذربایجان‌شرقی به عنوان دستگاه برتر اشتغال در استان، قدردانی می‌کنم.
بختیاری با بیان اینکه استان آذربایجان‌شرقی بیشتر از سهم تعیین شده خود در حوزه اشتغال‌زایی فعالیت داشته است، خاطرنشان کرد: سال ۹۸ کمیته امداد آذربایجان‌ شرقی ۹۸۴۰ شغل ایجاد کرد که این رقم در ۱۰ ماهه امسال به ۱۱ هزار و ۱۰۰ شغل برای مددجویان رسیده است.
وی با اشاره به اینکه اشتغال، مسکن و ایجاد فرهنگ خودباوری سه رکن اساسی توانمندسازی در کمیته امداد است، گفت: ایجاد درآمد باثبات اصل اساسی در ایجاد اشتغال است که باید منجر به خودکفایی مددجویان شود.
رئیس کمیته امداد ثبت جهانی فرش تولیدی مددجویان کمیته امداد در سازمان جهانی مالکیت معنوی را افتخار بزرگی برای کمیته امداد دانست و افزود: تولیدات مددجویان قابلیت عرضه در بازارهای جهانی را دارد و در این زمینه باید در حوزه بازاریابی و معرفی این محصولات اقدامات بیشتری انجام شود.