مذاکره‌ مشکلات اقتصادی کشور را حل نمی‌کند *** اشتغالزایی ۶۲۸ هزار نفری با رشد اقتصادی یک درصد همخوانی ندارد/ در آمارهای دولت جای تردید وجود دارد! *** انتخاب ترامپ در آمریکا و رایی که انگلیسی‌ها برای خروج از اتحادیه اروپا دادند خط بطلانی است بر نظریه جهانی شدن و دهکده جهانی *** عبدالملکی:آخوندی از اول هم نباید وزیر می‌شد و زودتر از اینها باید استیضاحش می‌کردند *** آغازی بر حذف دلار / امسال برای زیارت اربعین دلار نخریم! *** اقتصاد مقاومتی در پازل استکبارستیزی/دعوا بر سر تمدن‌سازی، اصلی‌ترین چالش آمریکا با انقلاب *** عبدالملکی: ایجاد بانک جامع اطلاعات اقتصادی جلوی ۷۰ درصد از مفاسد را می‌گیرد *** نامزدها برنامه‌ای بدهند که اشتباهات دو سال اخیر دولت را جبران کند/ اصلاح‌طلبان در حال کنار زدن اخلاق سیاسی هستند ***

یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۱
عبدالملکی:آخوندی از اول هم نباید وزیر می‌شد و زودتر از اینها باید استیضاحش می‌کردند

حجت‌الله عبدالملکی کارشناس مسائل اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با بیان اینکه عملکرد وزیر راه و شهرسازی در حوزه مسکن به هیچ‌وجه مطلوب نبوده است، گفت:‌ طبق اصل ۳۱ قانون اساسی تأمین مسکن به عنوان وظیفه دولت تأکید شده و با توجه به اینکه رئیس‌جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است،باید در سیاست‌های خود تجدیدنظری صورت دهد.

عبدالملکی با تأکید بر اینکه دولت نمی‌تواند نسبت به مسکن مردم بی‌تفاوت باشد، تصریح کرد: طبق قانون دولت موظف به تأمین مسکن برای اقشاری است که نمی‌توانند صاحب مسکن شوند و ما چنین اقدامی را از سوی وزیر فعلی راه و شهرسازی شاهد نبوده‌ایم.

وی ادامه داد: رکود در بخش مسکن موجبات ایجاد رکود در سایر حوزه‌های اقتصادی را نیز فراهم می‌کند و عملکرد ایشان قطعاً تأثیرات زیادی را بر سایر بخش‌های اقتصادی داشته و کارنامه اقتصادی دولت را تحت‌تأثیر قرار داده است.

کارشناس مسائل اقتصادی در پایان با انتقاد از عملکرد وزیر راه اظهار داشت: آقای آخوندی از اول هم نباید به عنوان وزیر انتخاب می‌شد و حتی با توجه به عملکرد ضعیف‌شان استیضاح ایشان نیز باید خیلی زودتر از اینها به مرحله عمل می‌رسید.

انتهای پیام/139412011256084057162594

برچسب‌ها